Новини

Після святкової Божественної Літургії, в Актовому залі відбувся Річний Акт Одеської духовної семінарії в день пам’яті апостола Андрія Первозванного. 

Після святкової Божественної Літургії, в Актовому залі відбувся Річний Акт Одеської духовної семінарії в день пам’яті апостола Андрія Первозванного.  Під

Подробиці

Високопреосвященніший  Агафангел, митрополит Одеський та Ізмаїльський звершив постриг до читців студентів 4 курсу Одеської духовної семінарії.

13 грудня 2022 року, Високопреосвященніший  Агафангел, митрополит Одеський та Ізмаїльський звершив постриг до читців студентів 4 курсу Одеської духовної семінарії.

Подробиці

Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський та Ізмаїльський звершив святкову Божественну літургію в соборі на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело» у співслужінні вікарних архієреїв.

13 грудня 2022 року, в день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного — небесного покровителя Одеської духовної семінарії, Високопреосвященніший Агафангел, митрополит

Подробиці

Ректор Одеської духовної семінарії, протоієрей Дмитро Яковенко, очолив Вечірнє богослужіння з читанням акафісту апостолу Андрію Первозванному, у храмі на честь святого Кукши Одеського.

07 грудня 2022 року, з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльского, ректор Одеської духовної семінарії, протоієрей Дмитро Яковенко, очолив

Подробиці

Ректор Одеської духовної семінарії, протоієрей Дмитро Яковенко, очолив Вечірнє богослужіння з читанням акафісту апостолу Андрію Первозванному, у соборному храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело».

23 листопада 2022 року, з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльского, ректор Одеської духовної семінарії, протоієрей Дмитро Яковенко, очолив

Подробиці