Новини

Початок нового навчального року в ОДС

1 вересня – хвилюючий та відповідальний день для кожного з нас. Не винятком є й студенти Одеської духовної семінарії, для яких розпочинається новий навчальний рік, хвилюючий та відповідальний етап у пізнанні богословських істин.

Цього дня, Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський та Ізмаїльський, у співслужінні ректора Одеської духовної семінарії протоієрея Димитрія, а також викладачів у священному сані, у соборному храмі Успенського чоловічого монастиря звершив молебень перед початком нового навчального року, молилися, щоб цей рік був плідним для нашої духовної школи.

Перед цим, за доброю традицією, Високопреосвященніший владика Агафангел благословив першокурсників на носіння підрясників.

По завершенню молебню вся семінарська сім’я вирушила до актової зали нашої духовної школи, в якій пройшла офіційна частина, присвячена новому навчальному 2022-2023 року, під час якої були озвучені доповіді щодо цілей на новий навчальний рік, та зачитані привітання від ректорів та представників інших духовних закладів нашої країни.

Під час офіційної частини, владика митрополит Агафангел звернувся до студентів ОДС зі словами настанови. У своєму архіпастирському слові, Владика Агафангел звернув увагу студентів семінарії на те, яким повинен бути справжній християнин.

На завершення Високопреосвященніший Агафангел митрополит Одеський та Ізмаїльський благословив усіх присутніх студентів пам’ятними книгами.