Діяльність

 1. Хор Регентського відділення під керівництвом Л. А. Мошняги
  Під час регентського відділення одеської Духовної Семінарії створено хор для проведення церковних заходів, богослужінь, просвітницьких концертів, випускного іспиту регентів. Виконавча сторона хору спрямована на вдосконалення злагодженого ансамблевого співу, чистоту інтонації, розвиток образного мислення, навичок хорового співу та диригування.
 2. Заходи за участю хору Регентського відділення під керівництвом Л. А. Мошняги
  Участь в Архієрейських Богослужіннях у день престольного свята на честь Архістратига Михаїла.
  Участь у концертах у зв’язку зі святкуванням престольного свята ОДС у день апостола Андрія Первозванного.
  З 2002 року хор був ініціатором зустрічей у школах естетичного виховання м. Одеси (ДМШ № 2 ім. — творча зустріч із вокальним фольклорним ансамблем).
  Творча пасхальна зустріч з учнями міської загальноосвітньої школи №100.
  Творча пасхальна зустріч з учнями міської загальноосвітньої школи-інтернату № 75. Участь у заході, присвяченому Дню інваліда.
  Проведено два тематичні концерти у міській виправній жіночій колонії. У програмі звучали твори, присвячені Дню Перемоги, дню дружин мироносиць; було виконано піснеспіви великоднього богослужіння (2010, 2011).
  Участь у святкових богослужіннях в Одеській єпархії.
  Відвідування вихованок дитячого будинку «Перлина».
  Екзаменаційні концерти випускниць регентського відділення з диригування хором.
 3. Досягнення хору Регентського відділення під керівництвом Л. А. Мошняги
  Хоровий колектив дипломант хорових фестивалів м. Дніпропетровська «Від Різдва до Різдва», Наддніпрянські пасхальні піснеспіви.
  Хор – лауреат ІІІ ступеня VI Всеукраїнського фестивалю «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви», м. Дніпропетровськ (30 – 31 квітня 2009 р.)
  У 2011 році випускний курс регентського відділення співав літургію знаменного розспіву з гаків у храмі Різдва Богородиці у Києво-Печерській лаврі, у новоствореному Свято-Успенському соборі Лаври, у Свято-Покровському жіночому монастирі в Києві, у храмах та монастирях.